Direcció i equip

Direcció del document:

UNIVERSITAT POLITÈCNICA DE CATALUNYA (UPC)
Ricard Pié i Ninot, dr. arquitecte
Josep M. Vilanova i Claret, dr. arquitecte

Equip:

Coordinació del projecte:
Purificación Díaz Ameneiro, arquitecte i Màster en Projectació Urbanística
Urbanisme, edició i disseny gràfic
Equip BCpN, SL
Marta Gómez, arquitecta, Anna Majoral, arquitecta, Teresa Pazos, arquitecta, Marianela Motkoski, arquitecta, Ana Sofía Godinho, arquitecta, Sergi Obon, filòleg i Clara Gilibets, secretaria
Assessorament jurídic i legal
UNIVERSITAT POMPEU FABRA (UPF)
Carles Pareja Lozano, advocat
Albert Llop, advocat
Medi ambient i paisatge
(az) Estudis i projectes de medi ambient i de paisatge, slp
Anna Zahonero, biòloga, Sílvia Martín, ambientòloga, Sergi Abellán, enginyer tècnic agrícola i paisatgista, Gemma Pepió, ambientòloga i Ioanna Spanou, arquitecta i paisatgista
Mobilitat i xarxes de serveis
EGI, sl
Manuel Herce Vallejo, Eduard Álvarez i Berenguer Gangolells, enginyers de canals, camins i ports
Demografia, habitatge i equipaments
IERMB Institut d'Estudis Regionals i Metropolitans de Barcelona
Àlvar Garola i Laia Oliver
Catàleg de protecció del patrimoni
LESENA
Pau Arroyo Casals, Maria Almirall Ferrerons i Josep Pou Vallès
Participació ciutadana
ALG Advanced Logístic Group
Marc Vila, geògraf i Beatriu Tenas, biòloga
Oficina del POUM
Coordinador, Joan López Vilà
Secretari, Dídac Lorite
CAU Consell Assessor Urbanístic
Representants dels grups polítics:
PSC-PM, José Bonilla Jiménez.
CiU, Joan Olivella Ricart. Joaquim Vidal Raventós i Josep Mª Garriga Milà (suplents).
ADMC, Àngel Verge Martín. Anna Mª Gonzàlez Luque (suplent)
ERC, Carles Rion Tetas
PPC, Olga Elvira Cañas
Representants de les agrupacions veïnals:
Lluís Artal Ventura
Juan Herrera Balmón
Representant Associacions culturals i de protecció del patrimoni:
Salvador Vallès Ferré
José Juan Lubary Casas (suplent)
Jordi Miracle (suplent)
Representant de la comunitat educativa:
Cristina Fernàndez Melendo
Representant associacions sector econòmic:
Massimiliano Revello
Rosa Mª Torrubiano Sànchez (suplent)
Representant del sector hoteler:
Verònica Strijbos Gallo
Representant Confraria de pescadors:
Joan Soler Guasch
Vanessa Español Sicart (suplent)
Representant Cooperativa Agrícola:
David Pahissa Bartomeu